Bibliodráma csoport – A Miatyánk

A Budapest-Hold utcai Református Gyülekezetben
magyar nyelvű, ökumenikus bibliodráma csoport indul 2021 októberében.

 

A jelentkezéseket 2021 augusztus 31-ig várjuk a következő címre:

revesz.judit@btk.elte.hu

További tartalmak

Egyházközségi rendezvények 2023. szeptember

EGYHÁZKÖZSÉGI RENDEZVÉNYEK 2023. SZEPTEMBER   Szeptember 3. vasárnap 10:00 Kétnyelvű tanévnyitó istentisztelet és gyerekistentisztelet Szeptember 6. szerda 18:00 Nők a Bibliában - bibliaóra Szeptember 7. csütörtök 17:00 Ifi Szeptember 10. vasárnap 10:00 Kétnyelvű...

bővebben

Vasárnapi istentisztelet helyszínváltozás!

Kedves Testvérek! Az április 30-i istentiszteletünk HELYSZÍNVÁLTOZÁSÁRA szeretnénk felhívni mindenki figyelmét! A templom környéke alig lesz megközelíthető ezen a vasárnapon, ezért az istentiszteletet vasárnap a Ráday Ház kápolnájában délelőtt 10 órakor lesz....

bővebben
Megosztási lehetőségek
Gombok elrejtése