Egyházközségi rendezvények 2021. December

December 01. Szerda 18:00 Vesperás

Előadó: Bódiss Tamás, Papp Anette

18:30 FIFA – fiatal felnőttek alkalma
December 03 – 05.

Péntek – Vasárnap

Konfirmandus hétvége
December 04. Szombat 10:00 „Várva várt gyermek” csendesnap
December 05.

Advent II. Vasárnapja

09:00 Kóruspróba
10:00 Kétnyelvű Istentisztelet
December 06. Hétfő 18:00 „Keresztkérdések” – bibliaóra
December 07. Kedd 9:30 Zenebölcsi
17:30 Ifi középiskolásoknak
18:00 Hitmélyítő
December 08. Szerda 18:30 FIFA – fiatal felnőttek alkalma
December 12.

Advent III. Vasárnapja

09:00 Kóruspróba
10:00 Kétnyelvű Istentisztelet
December 13. Hétfő 18:00 Bibliaóra
December 14. Kedd 09:30 Zenebölcsi
17:30 Ifi középiskolásoknak
December 15. Szerda 18:30 FIFA – fiatal felnőttek alkalma
December 19.

Advent IV. Vasárnapja

09:00 Kóruspróba
10:00 Kétnyelvű Istentisztelet
December 20. Hétfő 18:00 „Keresztkérdések” – bibliaóra
December 21. Kedd 09:30 Zenebölcsi
17:30 Ifi középiskolásoknak
18:00 Hitmélyítő
December 22. Szerda 18:30 FIFA – fiatal felnőttek alkalma
December 24. Péntek 11:00 Családi karácsonyi Istentisztelet
December 25. Szombat 10:00 Karácsonyi Úrvacsorás Istentisztelet
December 26. Vasárnap 09:00 Kóruspróba
10:00 Kétnyelvű Istentisztelet

További tartalmak

Egyházközségi rendezvények 2022. Január

Január 02. Vasárnap 09:00 Kóruspróba 10:00 Kétnyelvű Istentisztelet Prédikál: Balog Zoltán Január 03. Hétfő 18:00 Bibliaóra Január 04. Kedd 9:30 Zenebölcsi 17:30 Ifi középiskolásoknak 18:00 Hitmélyítő Január 05. Szerda 18:30 FIFA – fiatal felnőttek alkalma Január 09....

bővebben

Egyházközségi rendezvények 2021. November

November 01. Hétfő 18:00 Bibliaóra November 02. Kedd 9:30 Zenebölcsi 17:00 Ifi középiskolásoknak November 03. Szerda 18:00 FIFA – fiatal felnőttek alkalma November 07. Vasárnap 09:00 Kóruspróba 10:00 Kétnyelvű Istentisztelet Igét hirdet: Kovács Gergő November 08....

bővebben

Egyházközségi rendezvények 2021. Október

Október 01-03. Péntek – Vasárnap Konfirmandus hétvége Október 03. Vasárnap 09:00 Kóruspróba 10:00 Kétnyelvű Istentisztelet Prédikál: Balog Zoltán Október 04. Hétfő 18:00 Bibliaóra Október 05. Kedd 9:30 Zenebölcsi 17:00 Bibliodráma 17:00 Ifi középiskolásoknak Október...

bővebben