Adventi orgonakoncert

További tartalmak

Szeretetdoboz akció

Szeretetdoboz akció

A Magyar Református Szeretetszolgálat Szeretetdoboz elnevezésű akcióját a karácsonyt megelőző időszakban hirdeti meg. Célunk, hogy az összegyűjtött tartós élelmiszerekkel, tisztító-és tisztálkodási szerekkel megtöltött dobozokkal segítsük a rászoruló családok...

bővebben

Énekes liturgiák és istentiszteletek

A Zeneakadémia Egyházzenei Tanszékének szerdai „Énekes liturgiák és istentiszteletek” sorozatában 2021 október 13-án, szerda este 6 órakor református istentisztelet lesz a templomunkban. Igét hirdet Literáty Zoltán érdligeti lelkipásztor, a Károli Egyetem Hittudományi...

bővebben
Fesztivál Akadémia koncertjei – Fellélegzés

Fesztivál Akadémia koncertjei – Fellélegzés

Szeretettel ajánljuk minden érdeklődő figyelmébe az augusztus 26-án, szerdán 18 és 20 órától tartandó két koncertre, melyet a Fesztivál Akadémia Budapest rendez. A koncert ingyenes, de a részvétel regisztrációhoz kötött. Regisztrálni...

bővebben
Megosztási lehetőségek
Gombok elrejtése