Vasárnapi istentisztelet helyszínváltozás!

Kedves Testvérek!

Az április 30-i istentiszteletünk HELYSZÍNVÁLTOZÁSÁRA szeretnénk felhívni mindenki figyelmét!

A templom környéke alig lesz megközelíthető ezen a vasárnapon, ezért az istentiszteletet vasárnap a Ráday Ház kápolnájában délelőtt 10 órakor lesz. Gyülekezni a Markusovszky térről nyíló (9.ker) Ráday Ház aulájában tudunk. Az istentisztelet után az épület bemutatásával egybekötött kávézást tartunk. Igét hirdet: Balog Zoltán.

Arra kérünk mindenkit, hogy adja tovább ezt a meghívást minél többeknek, mert a levelezőlistán nem biztos, hogy mindenkit el tudunk érni!

Kovács Gergő

b.lelkész – Pfarrer
Hold utcai Református Egyházközség
Deutsche Reformierte Gemeinde
Budapest

További tartalmak

Egyházközségi rendezvények 2023. szeptember

EGYHÁZKÖZSÉGI RENDEZVÉNYEK 2023. SZEPTEMBER   Szeptember 3. vasárnap 10:00 Kétnyelvű tanévnyitó istentisztelet és gyerekistentisztelet Szeptember 6. szerda 18:00 Nők a Bibliában - bibliaóra Szeptember 7. csütörtök 17:00 Ifi Szeptember 10. vasárnap 10:00 Kétnyelvű...

bővebben
Megosztási lehetőségek
Gombok elrejtése